Skutery i motocykle na kategorię „B”

 

Szanowny Kliencie,

zapraszamy Cię do świata niepowtarzalnej rodziny skuterów, motorowerów, motocykli na B kategorię, MAXI skuterów i trzy kołowych MAXI skuterów najnowocześniejszej technologii łączącej komfort i bezpieczeństwo.

Skutery Peugeot spełnią wszelkie Państwa oczekiwania, od tak zwanych motorowerów z silnikami do 50cm3, którymi to w większości przypadków można jeździć bez prawa jazdy, przez motocykle o nadwoziu skutera na prawo jazdy kategorii B lub A1 oraz MAXI skutery/motocykle na prawo jazdy A2, A. W każdej klasie silników znajdziesz skutery sportowe, miejskie, retro, wspaniałe duże MAXI klasy GT – Gran Turismo.
Historia motocykli marki Peugeot rozpoczęła się już w XIX wieku a dokładnie 1898 roku i tym samym jest najstarszą fabryką motocykli na świecie. Z tak długą historią i doświadczeniem ich technologia i innowacyjność nie ma sobie równych.

Europejski producent słynący z doskonałej jakości, trwałości i niezawodności czego doświadcza szerokie grono klientów detalicznych, jak i służb mundurowych oraz kurierów i dostawców.

Skutery Peugeot…tej marce możesz zaufać.

Skutery i motocykle o pojemności 125cm3 na B:

Django

Stylowy skuter o pojemności do 125cm3. Stylistyką nawiązuje do klimatów retro – znanego modelu S55 z lat 50. Wyróżnia się na tle nowoczesnych skuterów swoją wspaniałą linią. Django występuje również z
silnikiem 50cm3, czyli jako motorower.

Citystar

Skuter o pojemności 125cm3 na prawo jazdy kat. „B” – nowe oblicze skutera klasy Gran Turismo. Zwinny skuter o sporych rozmiarach, wyposażony w doskonałe hamulce tarczowe i wygodną dwuosobową kanapę, pod którą jest duży schowek. Citystar jest również oferowany z silnikiem 50cm3, czyli jako motorower.

Tweet

Kolejny ze skuterów marki Peugeot, którego pojemność silnika mieści się w kategorii do 125cm3. Zaprojektowany z myślą o poruszaniu się po obszarach miejskich. W razie potrzeby TWEET występuje również z silnikiem do 50cm3, jako motorower.

Speedfight 4

 Nowoczesny, sportowy design ma na celu jeszcze bardziej upodobnić skuter do wyglądu drapieżnego motocykla.

Satelis

Ekonomiczny pojazd idealnie nadający się do eleganckiego codziennego dojazdu np. do pracy, a gdy tylko zapragniesz i dalsza wyprawa jest w jego zasięgu. Dostępny w dwóch wersjach: skuter o pojemności 125cm3 i maxi skuter o pojemności 400cm3.

Metropolis

Już jest możliwe poruszać się legalnie wyśmienitym, bezpiecznym trzy kołowym Peugeot Metropolis 400 na prawo jazdy kategorii B lub A, A2, o szczegóły pytaj dealerów, zapraszamy serdecznie.