Django - idealne połączenie retro i elektroDzięki swojemu neo-retro wyglądowi skuter Django oferuje ci swoistą podróż w czasie: do samych początków Peugeota i kultowych kolekcji, kiedy zdominował rynek motocyklowy.  Zainspirowany legendarnymi S55 z 1953 roku i S57 z 1955 roku, pierwszymi skuterami marki, łączy w sobie stuletnie dziedzictwo z wizją przyszłości. 

W 2020 roku Django powraca po metamorfozie. Przednie oświetlenie ustępuje miejsca nowej osłonie chłodnicy przypominającej eleganckiego Peugeota 402 z 1935 roku. Trzy limitowane serie zachwycą każdego estetę. 

Dzięki prawie dziewięciolitrowemu zbiornikowi paliwa i 125 cm3 Peugeot Django zabierze Cię  naprawdę daleko. Jest to jednak więcej niż zwykła podróż do celu. To przygoda sama w sobie. Dzięki dużemu podwójnemu siedzeniu i rozsuwanym podnóżkom Django jest wprost stworzony do przekraczania granic z komfortem o jakim inne marki skuterów mogą tylko pomarzyć. 
 
Fantastycznie wyposażony, łatwy w eksploatacji, lekki i wygodny. Główny, pojemny schowek, który znajduje się pod podłogą, ma dużo miejsca, nie bez znaczenia jest też gniazdo USB 12 V do podłączenia telefonu, dyskretnie ukryte w przednim schowku.