DJANGO - STYL I BEZPIECZEŃSTWO

 
 Zarówno w mieście, jak i poza, neo-retro mieszanka Django towarzyszy ze stylem tym, którzy chcą się wyróżniać. 


Oferowany w wersjach z silnikiem 50cc i 125cc, wraz z pojawieniem się normy Euro 5, wyposażonej w silnik EasyMotion, Django wyraźnie pokazuje swoją osobowość. Ze swoim unikalnym designem i elegancją jest najbardziej „artystycznym” modelem w swojej klasie. Silnik spełniający normę Euro 5 pozwala na jeszcze niższą emisję CO2, zapewniając bardziej odpowiedzialne przemieszczenie się i troskę o nasze środowisko. 


 


 Styl i komfort a diabeł tkwi w szczegółach: 

Eleganckie chromowe i satynowe wykończenia, szykowna linia, zrównoważone wymiary, wygodne siedzisko (wys. 770mm), uchwyt na torbę, duża płaska podłoga w tym samym kolorze co nadwozie wykończona eleganckimi listwami antypoślizgowymi; schowki, które z łatwością pomieszczą kask, rękawiczki, gniazdo USB zapewniające energię to Twojego smartfona...wszystko to sprawia, że Django jest bardzo uniwersalny 
 Django – pełnie bezpieczeństwo 
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Django jest wyposażony w system ABS, który umożliwia optymalne hamowanie bez naruszania stabilności skutera lub blokowania kół. Jest to istotna cecha w przypadku użytkowania w mieście, gdzie ruch jest znaczny.