PEUGEOT METROPOLIS

Odkryj nowy trzykołowy Peugeot Metropolis o pojemności 400 cm3, opracowany i wyprodukowany w całości we Francji. Postaw na doświadczenie, bezpiczeństwo i najwyższy standard.

PEUGEOT METROPOLIS GT

Nowy Metropolis GT na prawo jazdy kat. B.
Zaprojektowany i wyprodukowany w całości we Francji - legendarnej fabryce  Mandeure, jest najbardziej zaawansowanym trójkołowcem na rynku.
 
Dzięki nowoczesnemu sportowemu wyglądowi, podwójnym regulowanym amortyzatorom gazowym, aluminiowej podłodze i kierownicy typu 'naked' nowy Peugeot Metropolis GT podkreśli Twoją osobowość i zdecydowanie wyróżni Cię z tłumu. 

45490 PLN

I-CONNECT©

 Deska rozdzielcza połączona z aplikacją Peugeot Motocycles, oferuje system nawigacji oraz umożliwia szybkie i sprawne sprawdzanie wiadomości SMS. 

Podłącz swój smartfon do kolorowego wyświetlacza TFT pojazdu i ciesz się jeszcze bardziej komfortową podróżą dzięki szczegółowej nawigacji 

DESIGN I KOMFORT

Elegancka płaska podłoga  wykończoną aluminium. Błyszczące, 13-calowe, czarne felgi o  żółtych krawędziach. “Naked“ kierownica.

 Nowy Peugeot Metropolis GT wyróżni Cię z tłumu sportowym wykończeniem, krótką, przyciemnianą szybą i magnetycznym kolorem Satin Titanium.

 Wersja GT wyposażona jest w podwójne regulowane amortyzatory gazowe, które dostosowują się do obciążenia a tym samym zapewniają optymalny komfort jazdy w każdych warunkach.
 


MOC

Silnik PowerMotion 400 cm3 Euro5 - 100% made in France.

 
Ten supernowoczesny silnik ma moc 35,6 KM i maksymalny moment obrotowy 38,1 Nm. W połączeniu z technologią LFE * gwarantuje  komfortową, ekonomiczną i jednocześnie cichszą jazdę.

 Podbij autostradę!
Przy zasięgu do 300 km z łatwością pokonasz nawet długie trasy, w mieście jak i na autostradzie

(* Low Friction Efficiency - obniżony współczynnik tarcia)

BEZPIECZEŃSTWO

Nowy Peugeot Metropolis GT bezkompromisowo stawia na bezpieczeństwo: 
technologia ABS-SBC® *, podniesiony wyświetlacz w kokpicie, system zapobiegający przechylaniu, oświetlenie LED i światła awaryjne w przypadku gwałtownego hamowania.

* Synchro Braking Concept (SBC): układ hamulcowy Peugeot Motocycles