Tweet



ACTICE DARK BLUE

Tweet 1
1
Tweet 2
2
Tweet 3
3
Tweet 4
4

ACTIVE JET BLACK ANTARCTICA WHITE

Tweet 1
1
Tweet 2
2
Tweet 3
3
Tweet 4
4
Tweet 5
5
Tweet 6
6
Tweet 7
7

DANE TECHNICZNE

TWEET 125 SBC EURO 4

TWEET 125 ABS EURO 4

TWEET 125 PRO EURO 4

NADWOZIE

RamaRurowaRurowaRurowa
ObudowaPolipropylen i ABSPolipropylen i ABSPolipropylen i ABS
Zawieszenie Widelec teleskopowy hydrauliczny 30mmWidelec teleskopowy hydrauliczny 30mmWidelec teleskopowy hydrauliczny 30mm
Opona przednia bezdętkowa110/70 - 16"110/70 - 16"110/70 - 16"
Opona tylna bezdętkowa110/70 - 16"110/70 - 16''110/70 - 16"
Koło przód16"16"16"
Koło tył16"16"16"
Hamulec przedniTarczowy Φ 226mm SBC*Tarczowy Φ 260mm ABS*Tarczowy Φ 226mm SBC*
Hamulec tylnyTarczowy Φ 226mm SBC* Tarczowy Φ 240mm ABS*Tarczowy Φ 226mm SBC*
Ilość miejsc222

SILNIK

Pojemność124,6 cm 3125 cm 3125 cm 3
Typ silnikaJednocylindrowy, czterosuwowyJednocylindrowy, czterosuwowyJednocylindrowy, czterosuwowy
Moc10,5 kM przy 8500 obr/min10,5 kM przy 8500 obr/min10,5 kM przy 8500 obr/min
Moment obrotowy9,2 Nm przy 7000 obr/min9,2 Nm przy 7000 obr/min9,2 Nm przy 7000 obr/min
ChłodzeniePowietrzemPowietrzemPowietrzem
SmarowanieMiska olejuMiska olejuMiska oleju
RozrusznikElektryczny ElektrycznyElektryczny
Układ zasilaniaWtrysk elektroniczny Wtrysk elektroniczny Wtrysk elektroniczny
ZapłonElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDI
SprzęgłoAutomatyczneAutomatyczneAutomatyczne
Przeniesienie napęduBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVT

WYMIARY I WAGA

Długość (mm)200020002000
Szerokość kierownicy (mm)690690690
Wysokość siedziska (mm)770770800
Rozstaw osi (mm)133013301330
Masa własna (kg)116116119
Poj. zbiornika paliwa l.5.55,59
Poj. zbiornika oleju l.

WYPOSAŻENIE

Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask JET,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Obręcze kół Aluminiowe
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask JET,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Obręcze kół Aluminiowe
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask JET,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Obręcze kół Aluminiowe

AKCESORIA

Kufer, szyba,
pokrowiec na pojazd
Kufer, szyba,
pokrowiec na pojazd
Kufer, szyba,
pokrowiec na pojazd

AKCESORIA

TYTUŁ

LINK

PDF

Akcesoria PEUGEOTZobacz akcesoria
Cennik akcesoriów PeugeotZobacz akcesoria

CENNIK

MODEL

TYP SILNIKA

CENA

TWEET 504-suw / powietrze7 490 zł
TWEER 50 Euro 504-suw / powietrze8 390 zł
TWEET 50 RSLIMITED / 4-suw / powietrze7 890 zł
TWEET V 125 SBC Euro44-suw / powietrze9 790 zł
TWEET V 125 ABS Euro44-suw / powietrze10 390 zł
TWEET PROPRO / 4-suw / powietrze9 790 zł

TESTY

PORTAL

ROK PUBLIKACJI

OPIS

Przyjaciel tych, co zaczynają.2 / 2018Przyjaciel tych, co zaczynają.

GALERIA