Django



HISTORIA STYLIZACJI
Stworzony na początku lat 50-tych PEUGEOT model S55 był bardzo wygodnym i dobrze wyposażonym dwumiejscowym skuterem. Przede wszystkim był pierwszym skuterem sprzedawanym przez PEUGEOT i z biegiem czasu wyewoluował do modelu S57. Jako symbol wolności i francuskiej elegancji stał się inspiracją dla naszych projektantów do stworzenia jego dziedzica: Django.

HERITAGE

Django 1
1
Django 2
2
Django 3
3
Django 4
4

EVASION

Django 1
1
Django 2
2
Django 3
3
Django 4
4

SPORT

Django 1
1
Django 2
2
Django 3
3

ALLURE

Django 1
1
Django 2
2
Django 3
3
Django 4
4

DANE TECHNICZNE

DJANGO 50

DJANGO 50

DJANGO 125

Silnik dwusuwowy

Silnik czterosuwowy

Silnik czterosuwowy

NADWOZIE

RamaRurowaRurowaRurowa
ObudowaPolipropylen i ABSPolipropylen i ABSPolipropylen i ABS
Zawieszenie przódWidelec teleskopowy hydraulicznyWidelec teleskopowy hydraulicznyWidelec teleskopowy hydrauliczny
Zawieszenie tyłAmortyzator z tłumieniem olejowymAmortyzator z tłumieniem olejowymAmortyzator z tłumieniem olejowym
Opona przednia bezdętkowa120/70-12"120/70-12"120/70-12"
Opona tylna bezdętkowa120/70-12"120/70-12"120/70-12"
Koło przód12"12"12"
Koło tył12"12"12"
Hamulec przedniTarczowy Φ 200mmTarczowy Φ 200mmTarczowy Φ 200mm SBC*
Hamulec tylnyBębnowy Φ 110mmBębnowy Φ 110mmTarczowy Φ 200mm SBC*
Ilość miejsc222

SILNIK

Pojemność49,9 cm 349,5 cm 3124,6 cm 3
Typ silnikaJednocylindrowy, dwusuwowyJednocylindrowy, czterosuwowyJednocylindrowy, czterosuwowy
Moc4.1 KM przy 6600 obr/min3.8 KM przy 8000 obr/min10,5 KM przy 8500 obr/min
Moment obrotowy4,6 Nm przy 5800 obr/min3,6 Nm przy 6600 obr/min8.9 Nm przy 7000 obr/min
ChodzeniePowietrzem przez wentylatorPowietrzem przez wentylatorPowietrzem
SmarowanieDozownik elektronicznyMiska olejuMiska oleju
RozrusznikElektryczny + nożnyElektryczny + nożnyElektryczny
Układ zasilaniaGaźnik Dell'OrtoGaźnikWtrysk elektroniczny EURO 4
ZapłonElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDI
SprzęgłoAutomatyczneAutomatyczneAutomatyczne
Przeniesienia napęduBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVT

WYMIARY I WAGA

Długość (mm)194419441944
Szerokość kierownicy (mm)708708708
Wysokość siedziska (mm)770770770
Rozstaw osi (mm)135013501350
Masa własna (kg)110110129
Poj. zbiornika paliwa l.8,58,58,5
Poj. zbiornika oleju l.1

WYPOSAŻENIE

Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Podstawka boczna, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Podstawka boczna, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Podstawka boczna, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe
*SBC – Integralny układ hamulcowy
rozkładający siłę hamowanie na oba koła.
*SBC- tylko EVASION, SPORT, ALLURE

AKCESORIA DODATKOWE

Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.
Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.
Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.

AKCESORIA

TYTUŁ

LINK

PDF

Django AkcesoriaZobacz akcesoria
Akcesoria PEUGEOTZobacz akcesoria
Cennik akcesoriów PeugeotZobacz akcesoria
Django Akcesoria PLZobacz akcesoria

CENNIK

MODEL

TYP SILNIKA

CENA

DJANGO HERITAGE 502 lub 4 suw / powietrze11 990 zł
DJANGO SPORT / EVASION 502 lub 4 suw / powietrze12 490 zł
DJANGO ALLURE 502 lub 4 suw / powietrze13 490 zł
DJANGO HERITAGE 125 Euro44-suw / powietrze12 990 zł
DJANGO SPORT / EVASION 125 Euro44-suw / powietrze13 990 zł
DJANGO ALLURE 125 Euro44-suw / powietrze14 990 zł

TESTY

PORTAL

ROK PUBLIKACJI

OPIS

Peugeot Django 125: Za nami polska premiera2014Peugeot Django 125: Za nami polska premiera
Peugeot Django 125: Dla indywidualisty z prawkiem B2015Peugeot Django 125: Dla indywidualisty z prawkiem B
PEUGEOT DJANGO 125 na prawo jazdy B moje pierwsze wrażenia2015PEUGEOT DJANGO 125 na prawo jazdy B moje pierwsze wrażenia
Peugeot Django 125 na prawo jazdy B – wrażenia z jazdy2015Peugeot Django 125 na prawo jazdy B – wrażenia z jazdy
Peugeot Django 125 na prawo jazdy B – podsumowanie2015Peugeot Django 125 na prawo jazdy B – podsumowanie
Wielki test skuterów i motocykli 125 Skutery2015Wielki test skuterów i motocykli 125 Skutery
Skuter retro - test Peugeota Django 1252015Skuter retro - test Peugeota Django 125
Peugeot Django | Paryski szyk2015Peugeot Django | Paryski szyk

GALERIA