TWEET

Lekki, kompaktowy i niezwykle zwrotny, Tweet trafia tam, gdzie inni się zatrzymują. Niech nie zmyli Cię niewielki rozmiar: jego zdolności transportowe są imponujące!

TWEET 125 4 T PRO

 Tweet Pro to ultralekki i kompaktowy skuter dostawczy z nowoczesnym, czterosuwowym silnikiem i wzmocnioną ramą zaprojektowany specjalnie z myślą o transporcie i ciężkim załadunku. Ten model został doskonale dostosowany do potrzeb flot korporacyjnych, wypożyczalni skuterów, punktów gastronomicznych oferujących jedzenie z dowozem czy też firm kurierskich.

Przedsiębiorcy na całym świecie od lat darzą sporym zaufaniem gamę pojazdów Peugeot do zastosowań biznesowych. Dbałość o szczegóły i przykładanie dużej wagi do jakości wykonania skuterów sprawiają, że coraz więcej firm polega na nowoczesnych produktach
Peugeot Motocycles. Nasze pojazdy są zaprojektowane tak, aby spełniały najwyższe wymagania w zakresie wytrzymałości, niezawodności oraz kosztów eksploatacji i tym samym stawały się godnym zaufania partnerem w biznesie każdego przedsiębiorcy. 

14 890 PLN

FUNKCJONALNOŚĆ

 Tweet Pro idealny dla dostawców. Pojemny bagażnik (nośność do 30kg), zwinność, lekkość i kompaktowy rozmiar to niewątpliwie te zalety, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jeśli zależy nam by sprawnie poruszać się po miejskich drogach z ciężkim ładunkiem i docierać do celu na czas. Dzięki stosunkowo niewielkim gabarytom skuter Tweet Pro jest poręczny, łatwy w kierowaniu, więc nawet przy pełnym załadunku zaparkowanie pojazdu czy manewrowanie nim po zatłoczonych ulicach, nie sprawi nam większych trudności. 

NIEZAWODNOŚĆ

 Tweet Pro - możesz na nim polegać.  Pojazd jest wyposażony w solidne, tylne amortyzatory oraz 16-calowe koła wyśmienicie radzące sobie także z nierówną nawierzchnią drogową. Doskonałe właściwości jezdne sprawiają, że ten skuter dla dostawców świetnie sprawdza się nawet w najtrudniejszych miejskich warunkach. Bezstopniowa automatyczna przekładnia niewymagająca obsługi użytkownika, zamykane schowki, płaska podłoga i hak na torby dodatkowo poprawiają komfort podróży dostawcy, a dwustronna podstawka centralna oraz boczna stopka gwarantują stabilne podparcie pojazdu nawet przy dużym obciążeniu. Tweet Pro to jeden z najchętniej wybieranych skuterów dostawczych przez firmy kurierskie i gastronomiczne. 

Konfigurator

Kolor:
white